welcome nightmare lovers!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi

the Gazette

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rujk
Admin
Rujk

Data de înscriere : 26/12/2008
Varsta : 28

the Gazette - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: the Gazette   the Gazette - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 11:39 pm

zaki you're so damn crazy=)))
happy b day 4 yesterday:)))

so,edit:

Aw deja la ei e 1 februarie.Dupa cum stiti pe aceasta data e ziua lui Ruki-san,vocalistul trupei The GazettE^^.Sa fie sanatos si fericit,plus ii doresc sa fie iubit,de prieteni,fani,etc.Sa se mandreasca Ruki,sa fie mandru ca a ajuns unde nici un japonez "obisnuit" nu poate.A depus mult efort in industria muzicala si a ajuns un CINEVA.Il respect si il voi respecta pentru asta.Nu e deloc usor sa faci ceea ce face el.De Craciun sa stai in studio,sa repeti incontinuu sa nu iti dezamagesti fanii?De revelion sa stai iarasi cu instrumenul sau [in cazul lui Ruki] sa tii microfonul in mana si sa te chinui sa iasa melodia cum trebuie?E chiar asa de greu?Da,e greu.Mai ales ca nu iti vezi parintii mai mult de 3 sfert din an,chestia asta doare.Ma uimeste la Ruki fapul ca intr-o zi cand a fost cutremur in Japonia si-a sunat repede parintii sa vada daca sunt bine.Ma bucura si comportamentul lui copilaros [uneori] chiar daca se da mare smecher,dar totusi....eu vad ca Ruki nu s-a schimbat deloc intr-un infumurat.E acelasi Ruki dar mai cu capul pe umeri^^.Ii doresc sincer o iubirea adevarata si care sa tina si ea la el,nu mai vreau sa vad iubirea impreuna cu durerea scrisa si transformata in melodii.Stiu si sper ca intr-un final va gasi si el fericirea.E un om prea bun sa nu merite sa fie iubit de o fata,sa-si impartaseasca trairile si sa isi intemeieze o familie.Ok,poate sunt eu nebuna,fanatica sau etc etc dar asta imi doresc pentru el.The GazettE or fost/sunt/vor fi ca a doua mea familie.Cei 5 membrii pe care ii stim sunt cei 5 frati/prieteni/idoli ai mei.Chiar si cand se vor desparti,in topul meu ei mereu vor fi pe locul 1.Nu i-am dezamagit,nu-i dezamagesc si nu ii voi dezamagii pentru nimic in lume,din partea mea merita tot respectul din motivele mele ^^V!~

Well am facut si eu un cadou micut,dar totusi atentia conteaza...
Ruki,here it's your present . . . right -> here

It lost the light, but my eyes still remember
your smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

the Gazette
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
welcome nightmare lovers! :: OTHERS :: J-rock-
Mergi direct la: