welcome nightmare lovers!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

welcome nightmare lovers!


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fre talk

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
kamishiro
Admin



Mesaje : 151
Data de înscriere : 26/12/2008
Varsta : 30
Localizare : la sakito in baie

Fre talk Empty
MesajSubiect: Fre talk   Fre talk Icon_minitimeVin Dec 26, 2008 6:51 pm

discutii libere despre formatie :) :) :)
Sus In jos
Egnirys Cimredopyh

Egnirys Cimredopyh


Mesaje : 20
Data de înscriere : 31/12/2008
Varsta : 30
Localizare : -behind the dead three-

Fre talk Empty
MesajSubiect: Re: Fre talk   Fre talk Icon_minitimeMier Dec 31, 2008 12:38 pm

Well:
Am ascultat prima data Naito in urma cu aproape doi ani o.o si pana acum mi-au placut din ce in ce mai mult. Am auzit de ei de pe YT prima data o.o' cautam ceva cu nightmare si am dat de ei lol, pe urma am vazut Death Note xD
Deci pur si simplu m-am indragostit de melodia aia *m-am indragostit de o melodie ... >.>*
Imi placea stilul lor, nu ca acum nu mi-ar mai place >.<, cum aratau, cum cantau...sunt absolut geniali.
Asa ca am inceput sa caut mai multe melodi de la ei si date despre ei. Prima data cand l-am vazut pe Hitsugi m-am gandit "Wtf...ce-i cu omul asta plin de pierce-uri pe fata" dar in timp a inceput sa-mi placa foarte mult de el, de el si de Sakito. Prima data cand am vazut un video al lor nu m-am uitat la Yomi, care canta ... m-am uitat la Sakito...ce scumpic este. Well Sakito e preferatul meu.
Deci a inceput sa-mi placa foarte Naito, si incet au intrat in viata mea ^^
Si versurile sunt geniale si foarte originale ^^ si solo-uile lui Saki...un motiv in + pentru care imi place Naito, dar si Saki.
P.S: Asa imi place mie sa-i spun la Sakito ... Saki ^^
Lost in Blue : Lost in Blue @___@ si *lesina* PV-ul asta e absolut genial x.x si nu prea am cuvinte sa-l descriu. Vocea lui Yomi suna asa de kawa si el e asa de kawa in PV z.z sincer dintre toate look-urile lui Yomi si cum arata in toate PV-urile, imi place cel mai mult in acesta e pur si simplu adorabil buh T-T si Satty e asa de sepsy acolo z_z Biserica aia, presupun ca e o biserica, imi place mult O_O' si florile alea XD partea in care sunt ingropati e cam ciudata putin o_o' but anyway imi place mult PV-ul asta @.@ si vreau versurile de la melodie T.T
PV-uri : Imi place Utsutsu no Yume si pe urma ar mai fi: Akane, Criminel baby, The world, Alumnia, Kami to bara, Raison D'etre, Raven Loud Speeeaker, Tsuki no Hikari si ar mai fi mai multe.
The Word Ruler era albumult meu preferat de la Nightmare, desi toate albumele sunt foarte bune si pe unele sunt niste piese geniale, de pe acest album imi plac absolut toate piesele mai ales Criminal Baby si opening-ul de la Death Note sunt grozave. Si de pe Libido imi plac multepiese, mai ales Suna , Be buried si Rememberance.
Well albumul meu preferat a devenit Killer Show, si asta nu pentru ca e cel mai nou album al lor, dar mi se pare genial O_O' adica toate melodiile sunt foarte bune, la fel si versurile, and za cover O_O'''
Sus In jos
http://a-stiff-tells.do-goo.net/forum.htm
kamishiro
Admin



Mesaje : 151
Data de înscriere : 26/12/2008
Varsta : 30
Localizare : la sakito in baie

Fre talk Empty
MesajSubiect: Re: Fre talk   Fre talk Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 6:49 pm

Oo Oo Oo!mamaaaaaa cate chestii stii!!!!!!!!
Sus In jos
YzUkA

YzUkA


Mesaje : 74
Data de înscriere : 29/12/2008
Varsta : 28

Fre talk Empty
MesajSubiect: Re: Fre talk   Fre talk Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 8:55 am

miko eu majoritatea nu le stiam:)):))
Sus In jos
kamishiro
Admin



Mesaje : 151
Data de înscriere : 26/12/2008
Varsta : 30
Localizare : la sakito in baie

Fre talk Empty
MesajSubiect: Re: Fre talk   Fre talk Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 7:55 pm

nici eu! :suspect:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fre talk Empty
MesajSubiect: Re: Fre talk   Fre talk Icon_minitime

Sus In jos
 
Fre talk
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» fre talk
» free talk
» free talk
» free talk
» free talk

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
welcome nightmare lovers! :: NIGHTMARE :: The band-
Mergi direct la: